Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Сб-Нд: зачинено
+38 (057) 750-89-90
+38 (099) 714-27-95
edu@entc.com.ua
ISSN 2519-4976 (print)
ISSN 2519-4984 (online)
2

Ознайомитися з умовами публікації

Якщо у Вас є будь-які питання щодо умов публікації в журналі «ScienceRise: Pedagogical Education», Ви можете зв'язатися з менеджером журналу зручним для Вас способом

3

Визначити тип статті та оформити статтю відповідно до вимог

4

Відправити статтю до редакції

рукопис статті в форматі doc / docx;

пакет документів в електронному вигляді.

4.1

Надіслати зазначені документи Ви можете одним зі способів:

Електронною поштою. Надіслати зазначені вище документи Ви можете електронною поштою (edu@entc.com.ua або sr7508990@gmail.com). В такому випадку текст листа повинен бути наступним:
Шановна редакція!
 
Відправляємо до розгляду для публікації оригінальну науково-дослідницьку статтю «______________________________________________________________________» авторів ____________________________________________________.
Всі автори прочитали і схвалили цю версію статті. Ніяка її частина не була опублікована або представлена в іншому місці. Автори не мають конфлікту інтересів з дослідження, що висвітлюється в рукописі. Автори ______________________________, подаючи рукопис до редакції журналу «ScienceRise: Pedagogical Education», погоджуються з усіма вимогами до оформлення, подачі рукопису статті, оплати та несуть повну відповідальність у разі порушення цих вимог.
Ми чекаємо на отримання коментарів від рецензентів.
 
Від імені всіх авторів цього рукопису,
_____________________________________
(ПІБ, посада, звання, контактний (моб.), телефон)
Це контактна особа має бути зазначено в п.10.2. Ліцензійного договору
Подати статтю on-line за допомогою платформи OJS (Відкрита журнальна система). При подачі статті таким чином рукопис статті та необхідні документи завантажуються у відповідні поля (посилання).

Ми суворо не приймаємо рукописи від третіх осіб за винятком випадку, коли третьою особою є організація (установа), в якій працює автор / автори.

Якщо особа, яка не зазначена як автор, надсилає рукопис від імені автора (ів), заява про це повинна бути включена в розділ «Подяки» рукопису та в супровідний лист. Заява повинна містити:

  • розкриття типу редакційної допомоги – враховуючи ім'я людини, компанію та рівень вкладу;
  • всі організації, які заплатили за цю допомогу;
  • підтвердження, що перераховані автори дозволили подачу свого рукопису через третю сторону та схвалили будь-які заяви або декларації, наприклад, конфлікт інтересів, фінансування тощо.

Редакція журналу залишає за собою право відмовити в розгляді рукописів, представлених третьою стороною, а не самими авторами.

5

Успішно пройти етапи редагування і подвійного сліпого рецензування

7

Надати оригінали документів до редакції (особисто або поштою).

8

Отримати готову статтю в електронному вигляді (архів журналу).

9

Отримати друкований примірник журналу (друкований примірник журналу надається тільки в тому випадку, якщо він був замовлений і оплачений авторами статті).

Увага!

Автор (колектив авторів), подаючи рукопис до редакції журналу «ScienceRise: Pedagogical Education», погоджується з усіма вимогами до оформлення, подачі рукопису статті та оплати та несе повну відповідальність у разі порушення цих вимог.
Image

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (099) 714-27-95
+38 (093) 973-05-48
+38 (096) 645-23-68 

edu@entc.com.ua
Image
Image
Image